در خانه داری هم خلاق باشید
✿مجله اینترنتی کفشدوزکـ✿
آنچه که یک مادر نمونه باید بداند

بازدید : مرتبه
تاريخ : دوشنبه 30 دی 1392

سلام:

به " مجله ی اینترنتی کفشدوزک" خوش آمدید.

دوستانی که مایل به تبادل لینک هستید، "مجله اینترنتی کفشدوزک" رو لینک کنید و بعد در قسمت نظرات اعلام کنید تا شما رو لینک کنیم.

***

 

تماس با ما موضوع :
ارسال توسط قاصــــــدك
بازدید : 3371 مرتبه
تاريخ : شنبه 26 اسفند 1391

 


ادامه مطلب :
 • نظافت شیشه‌ها

  برای تمیز کردن شیشه‌ها کمی نشاسته ذرت و در صورت امکان آمونیاک به آب اضافه کنید. پنجره‌ها را با محلول آب و صابون بشویید و سپس با یک روزنامه خشک پاک کنید. همجنین می‌توانید شیشه‌ها را با محلولی از آب گرم و سرکه تمیز کنید.
   
  برگ‌های خارجی سبزیجات
  خارجی‌ترین برگ‌های سبزیجات را جدا نکنید. مگر آن که برگ‌ها واقعاً فاسد و غیرقابل استفاده باشند، زیرا این برگ‌ها سرشار از مواد مغذی هستند.
   
  زرده خاکستری رنگ
  اگر می‌بینید زرده تخم مرغ پس از پختن رنگی متمایل به خاکستری یا سیاه پیدا می‌کند، نگران سلامت آن نباشید، این رنگ مربوط به سولفور آهن بوده و مصرفش زیانی ندارد.
   
  پوست تخم‌مرغ را دور نریزید
  پس از مصرف تخم‌مرغ، پوست آن را داخل ظرف دهان باریکی که حاوی آب سرد است بیندازید و در ظرف را ببندید پس از گذشت یک شبانه‌روز از آن برای آبیاری گلدان‌های آپارتمانی استفاده کنید.
   
   
  مصرف شیر پاستوریزه
  اگر شیر پاستوریزه بیش از ۴۸ ساعت در یخچال باقی بماند و علائم فساد در آن ظاهر نشود، می‌توانید از آن برای تهیه غذا یا مصرف روزانه استفاده کنید، به شرطی که قبل از مصرف شیر را برای مدت حداقل ۱۰ دقیقه بجوشانید.
   گوشت سوخته
  اگر هنگام آشپزی گوشت غذا سوخت، ابتدا حوله تمیزی را در آب گرم خیس کنیدو آب آن را بگیرید، سپس گوشت را در آن بپیچید و بگذارید مدت پنج دقیقه در آن حالت بماند. سپس پوسته سوخته شده را با چاقو بتراشید.
   
  از بین بردن بوی رنگ
  برای از بین بردن بوی رنگ هنگام نقاشی داخل ساختمان، مقداری پیاز را داخل یک ظرف آب سرد خرد کنید و ظرف را وسط اتاق بگذارید، با این کار بوی رنگ برطرف می‌شود.
   
   
  ___________________________
  منبع: خانواده سبز


موضوع : فـــوت وفن خـــانه داری
ارسال توسط قاصــــــدك

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی
POWERED BY
NiniWeblog.com